O nás

Jsme specialistou na precizní provedení detailů. Zpracováním a distribucí podkladních profilů Termopan se zabýváme již od roku 2012. Jedná se o výrobky z konstrukčního a izolačního materiálu Purenit, který je svými vlastnostmi zcela unikátní.

Co pro vás můžeme udělat?

Pomůžeme vám přerušit a zmenšit tepelné mosty – např. v místě kontaktu dřevěných a hliníkových výplní se stavebními otvory, a rovněž v místě styku obvodového zdiva se základem v základové spáře. Nabízíme řešení jak pro projektanty a realizační firmy, tak pro koncové zákazníky.

 

 

Inovativní a funkční řešení založená na zkušenostech.

Firma Termopan vznikla s jasnou vizí, vycházející z požadavků na řešení tepelných mostů. Už od začátku se snažíme hledat materiály, které svými vlastnostmi nebudou pouze stavebně-technickým řešení této problematiky, ale důraz je kladen také na udržitelnost, řešení šetrná k životnímu prostředí a zachování vlastností v čase. Inovace z pěnových plastů. Neustále pracujeme na nových uplatněních našich produktů.  Svými produkty chceme zlepšit vlastnosti stavebních prvků a zároveň přispět k prodloužení jejich životnosti. S rostoucími nároky na zateplení staveb se stále více objevuje problematika tepelných mostů. A právě s touto problematikou se na nás zákazníci s důvěrou obracejí.

Stavíme bez tepelných mostů!

 

logo
logo
logo