Co je to purenit?

Materiál, který zajistí tepelnou pohodu

Jedná se o zdravotně nezávadný produkt, vytvořený z PIR tvrdé polyuretanové pěny.

PURENIT®je odolný vůči chemikáliím, vlhkosti a vysokým teplotám. Vyniká výbornými tepelněizolačními vlastnostmi a vysokou pevností v tlaku. Nehrozí u něj tloušťkové bobtnání ani praskání vlivem vlhka.

Výrobky z PURENITU jsou pevné, stabilní a snadno opracovatelné.

 

Více o vlastnostech

 

 

Používání plastů, tam kde materiálové vlastnosti konvenčních produktů ze dřeva a kovu naráží na své limity. Vede k tomu hned několik důvodů. Normové požadavky, požadavky projektantů a architektů na materiály bez jakýchkoli kompromisů. V návaznosti na tepelně technické požadavky stavebních konstrukcí je kladen stále větší důraz na řešení stavebních detailů. Tyto stavební detaily mají pak stále větší a větší vliv na funkčnost staveb, obzvláště hovoříme-li o nízkoenergetických a pasivních stavbách.

Purenit® je duroplastický produkt z tvrdé polyuretanové pěny vyráběný částečně z rozemletého polyuretanového recyklátu, pocházejícího výhradně z vlastní produkce přímo ve výrobním závodě a přidáním polyisokyanurátu a potřebných činidel. Následně se pomocí plošných lisů lisuje za tepla, poté za studena a následně kalibruje na požadovanou tloušťku. Neobsahuje žádnou dřevěnou štěpku. Patentovaná technologie uzavřeného výrobního procesu tak dává vzniknout produktu s jedinečnými materiálovými vlastnostmi.

 

Zabráníme unikání tepla, napište nám

O vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si naše link na stránku o ochr. os. údajů.

logo
logo
logo